• Philo Skunk Feminizovaná
  • Philo Skunk Feminised Seeds
  • Philo Skunk Feminised Seeds

Philosopher Seeds

Philo Skunk Feminizovaná

415 600  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Somango x Skunk x Mazar
Výnos
Vysoký

Philo Skunk Feminizovaná (dříve Gokunk) je hlavně kmen SkunkTato nádherná rostlina byla pečlivě uchovávána, dokud ji společnost Philosopher Seeds neměla příležitost představit jako odrůdu své sbírky. Jedná se o přechod mezi Somango x Skunk a Mazar (Afghani x Skunk), proto si zachovává všechny kvality skunk, zatímco produktivitu a sílu vylepšil čistý Afghani (Mazar E Shariff).

Philo Skunk Feminizovaná je rostlina silným stonkem, ale se strukturou větví poměrně křehkou, proto se doporučuje podporovat ji od začátku kvetení, aby větve mohly snášet těžké pupeny. Tento kmen je dokonale přizpůsobený pro nastavení SCROG (Screen of Green) a SOG (Sea of ​​Green). Může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Venku mohou rostliny dosáhnout výšky až dvou metrů a jejich sklizeň se předpokládá koncem září – začátkem října. Nejpozoruhodnější vlastností tohoto konopného kmene a to, co ho činí tak odlišným, je bezpochyby jeho chuť a aroma, které jsou opravdu ovocné a sladké, skunk, přecházející do starého dřeva. Chuť je velmi intenzivní a dlouhotrvající. 

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.