Philosopher Seeds

White Yoda Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Střední, Vysoký výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

White Yoda Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením odrůdy Lowryder a výběru známého White Russian z roku 2002. K zavedení ruské genetiky a k prokázání plného potenciálu této skutečné legendy bylo zapotřebí 7 generací.

White Yoda Auto Feminizovaná je snadno pěstitelný kmen s kompaktním růstem, který produkuje centrální hlavu připravenou ke sklizni 75 – 90 dní po vyklíčení. Tento kmen lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. U venkovních plodin produkuje White Yoda Auto obrovské množství pupenů pokrytých pryskyřicí. Pokud se pěstuje ve 20 l nádobě během letních měsíců, může snadno přesáhnout 120 cm na výšku. Ať už pěstujete v interiéru nebo venku, důrazně se doporučuje po vyklíčení po celý cyklus plodiny použít jeden hrnec nebo nádobu. Cílem tohoto hybridu bylo udržet organoleptické vlastnosti jednoho z rodičů tohoto přechodu, White Russian. Chuť je sladká se zemitými podtóny, které dokonale splývají a nabízejí vynikající chuť pro vaše chuťové buňky.

Více informací o této úžasné semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Od semínka 13 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
White Russian x Lowryder (ruderalis hybrid)
Výnos
Střední, Vysoký