Phoenix Seeds

AK27 Express Auto Feminizovaná

305 11 260  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Original AK47 x Fast Flowering Ruderalis
Výnos
Střední

AK27 Express Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Original AK27 s Ruderalis. Od poloviny 90. let 20. století byla AK genetika žádána velkým počtem šlechtitelských projektů. Je to nádherná rovnováha mezi Sativou a Indicou, i když Sativová strana kmene má tendenci se dostávat do centra pozornosti.

AK27 Express Auto Feminizovaná je z větší části Sativa kmen, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Produkuje tvrdé, pevné pupeny a dorůstá do výšky kolem 50 – 70 cm. Pro všechny pěstitele, kteří plánují pěstování v interiéru, je ventilace nesmírně důležitá. AK má silnou a extrémně výraznou vůni. Pokud však soukromí není problém, roste dobře v prostředí bohatém na živiny s nízkou vlhkostí a stálým sluncem. Tento kmen také dobře roste ve specializovaných instalacích. Zvláště dobře reaguje na Sea Of Green nebo Screen of Green a další metody kultivace na hlubokých vodách. To je způsobeno krátkou squatovou strukturou AK. Je rozumné nechat tyto rostliny co nejdéle před sklizní. AK Auto Feminizovaná je konzistentní a snadno předvídatelná. To je částečně způsobeno skutečností, že se jedná o feminizovaný kmen. Období květu pouhých 65 dní od semene po sklizeň. Tento kmen poskytuje skvělé a vysoce kvalitní výnosy i při drobných nehodách.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.