Phoenix Seeds

Original Skunk Express Auto Feminizovaná

305 11 260  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Original Skunk x Ruderalis
Výnos
Střední

Original Skunk Express Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Original Skunk s Ruderalis. Skunk je jedním z nejstarších hybridů v okolí a je velmi oblíbený v konopné kultuře. Byl to první hybrid, který byl zcela stabilní, a poprvé vznikl v 70. letech, než byl uveden na trh v Holandsku. Jeho genetické pozadí se skládá ze tří kmenů: Afghani, Columbian Gold a Acapulco Gold. Tyto kmeny společně tvoří docela silnou směs a vytvářejí chutný a aromatický kouř.

Original Skunk Express Auto Feminizovaná je z větší části Sativa kmen, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Při jakémkoli nastavení růstu bude produkovat vysoké výnosy. Období květu je velmi krátké, pouhých 7 týdnů. Tato odrůda je díky své snadno rostoucí povaze a úžasným výsledkům ideální pro začátečníky i odborníky. Jediným problémem pro některé pěstitele je silná vůně, která jde ruku v ruce se Skunkem. V interiérech doporučujeme uhlíkové filtry. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.