• power-flower (1)
  • Amnesia_Haze

Royal Queen Seeds

Amnesia Haze Feminizovaná

295 1 805  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Haze Hybrid x Original Haze male
Výnos
Vysoký

Amnesia Haze je jedna z nejznámějších genetik od RQS. Kolekce semínek by nebyla kompletní bez této legendární odrůdy. Feminizovaný kmen využívá robustní genetiku originálního kultivaru. Dává tak najevo sativa-dominantní povahu, která se projeví energetickým růstem a vysokými výnosy.

Venku dokáže vyrůst až do výšky 210 cm, přesto ji dokážou indoor pěstitelé udržet ve výšce do 140 cm. Je tedy doporučené použít nějaké zastřihávací metody při pěstování této odrůdu v omezeném prostoru. Pěstitelé, kteří žijí v teplých klimatech jako je například Austrálie, Severní Afrika a Kalifornie, mohou bez obav pěstovat roslinu venku.

Jako u většiny Sativ, je i u Amnesia Haze dlouhá doba kvetení a to kolem 10 – 11 týdnů. Nicméně, je jednou z nejvíce výnosných konopných odrůd a zvládne vyprodukovat venku 650-700 g/rostlinu a uvnitř kolem 600 – 650 g/m² pod 600W lampou. Outdoor pěstitelé by měli dávat pozor na škůdce, špatné počasí a choroby, protože Amnesia Haze je velice citlivá rostlina a sebemenší problém se může podepsat na výnosech.

Amnesia Haze má v sobě téměř psychadelický náboj, který nejspíš pošle každého nováčka do hlubokého vesmíru. Příchuť je čerstvá a ovocná, přesně taková jakou byste očekávali od vysoce kvalitního Haze.