• Blue Mystic Feminised Seeds
  • Blue Mystic Feminised Seeds
  • Blue Mystic Feminised Seeds
  • Blue Mystic Feminised Seeds
  • Blue Mystic Feminised Seeds

Royal Queen Seeds

Blue Mystic Feminizovaná

300 1 395  vč. DPH

1133551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Blueberry x Northern Lights
Výnos
Střední

V hornaté oblasti Oregonu a Kalifornie kdysi působila skupina zkušených pěstitelů konopí, kteří se věnovali vývoji několika nových kmenů, jež nakonec položily základy pro severoamerické konopné odrůdy, s nimiž se můžeme dnes setkat. Pěstitelé zkřížili některé thajské a afghánské odrůdy a hybridy, jejichž původ se datuje do 80. let. Výsledkem provedené selekce a pěstění přes stovky nebo dokonce tisíce semen je jedna z nejznámějších odrůd. Blueberry.

Dále z tohoto velkého genetického kotle z Kalifornie / Oregonu byl získán ještě jeden úžasný kmen, z něhož vytvořili feminizovaná semena a dali mu název Blue Mystic. Vzhledem k tomu, že rostlina neroste příliš do výšky, může nasměrování objemu rostliny do stran přinést lepší výnos. Doporučujeme také nechat Blue Mystic o týden déle v zeleném stavu než normálně, tím se opět výnos maximalizuje. Výnos rostliny uvnitř dosahuje 375-425 g. To je v průměru 400-450 g na metr čtvereční při osvětlení 600 W. Při pěstování venku potřebuje tento teplo Středomořské oblasti nebo Kalifornie a v severní Evropě se mu příliš nedaří.

Tyto feminizované rostliny jsou připraveny ke sklizni za 8 týdnů. Mají pulzující sladkou chuť čerstvého ovoce. Při správné péči má být chuť Blue Mystic tak sladká a osvěžující, aby ji uživatel vnímal stejně, jako kdyby pil ovocnou šťávu.