Royal Queen Seeds

Ice Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Odrůda Ice Feminizovaná je kombinací legendárních vlastností tří odrůd – Afghan x (Northern Light x Skunk), čímž nezískáte nic míň než fantastickou odrůdu Indica Crystal Extreme. Samotné jméno je složením nejlepších vlastností: Indika s extrémní produkcí pryskyřice.

Ice Feminizovaná je Indika dominantní, která uvnitř dorůstá výšky maximálně 100 cm. Pokud ji necháte růst venku, dosahuje výšky až 200 cm. I když je převážně kompaktní, správným zastřiháváním můžete docílit keřovitého vzrůstu. Rostlina má typické indikové rysy jako jsou například velké a tlusté listy. Trocha prostřihávání ji určitě neuškodí a světlo tak pronikne i k palicím.

ICE zvládne vyprodukovat skvělé výnosy, pokud jej budete pěstovat venku. Při pěstování indoor pod 600W světlem jsou výnosy velmi dobré. Preferuje teplejší klima jako je například ve Španělsku a Kalifornii.

ICE bude připraven ke sklizni po 8 týdnech kvetení. Nicméně, mnoho pěstitelů ji nechává dozrát až o 2 týdny déle. Tento postup napomáhá k zvýšení obsahu pryskyřice. Během kvetení určitě shledáte ICE jednou z nejhezčích konopných rostlin.

Milovníky koncentrátů a extraktů jistě potěší, že z odrůdy ICE se dělá jeden z nejlepších Hašišů.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Afghan x Northern Lights x Skunk
Výnos
Střední, Vysoký