Royal Queen Seeds

Ice Feminizovaná

170 1 190  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Afghan x Northern Lights x Skunk
Výnos
Střední, Vysoký

Odrůda Ice je kombinací legendárních vlastností tří odrůd – Afghan x (Northern Light x Skunk), čímž nezískáte nic míň než fantastickou odrůdu Indica Crystal Extreme. Samotné jméno je složením nejlepších vlastností: indika s extrémní produkcí pryskyřice.

Feminizovaný ICE je indika dominantní, která uvnitř dorůstá výšky maximálně 100 cm. Pokud ji necháte růst venku, dosahuje výšky až 200 cm. I když je převážně kompaktní, správným zastřiháváním můžete docílit keřovitého vzrůstu. Rostlina má typické indikové rysy jako jsou například velké a tlusté listy. Trocha prostřihávání ji určitě neuškodí a světlo tak pronikne i k palicím.

ICE zvládne vyprodukovat kolem 500 – 550 g/rostlinu pokud jej budete pěstovat venku a při pěstování indoor pod 600W světlem se výnosy pohybují okolo 400 – 450 g/m². Preferuje teplejší klima jako je například ve Španělsku a Kalifornii.

ICE bude připraven ke sklizni po 8 týdnech kvetení. Nicméně, mnoho pěstitelů ji nechává dozrát až o 2 týdny déle. Tento postup napomáhá k zvýšení obsahu pryskyřice. Během kvetení určitě shledáte ICE jednou z nejhezčích konopných rostlin.

Účinky této silné indikové genetiky vyústí v úplnou tělesnou relaxaci. Chuťový profil je popisován jako vyvážená kombinace kořeněných tónů a zemité chutě s podtóny máty.

Milovníky koncentrátů a extraktů jistě potěší, že z odrůdy ICE se dělá jeden z nejlepších Hašišů. Jsme si jisti, že i ten největší milovník hašiše si užije finální produkt z této odrůdy. Žádná jiná konopná odrůda ze stáje Royal Queen Seeds není tak vhodná pro výrobu hashe, jako právě Indica Crystal Extreme