Sagarmatha Seeds

Black Domina AUTO Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku
1 000 Kč

Skladem

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Black Domina Auto je jedna z nejexkluzivnějších a nejžádanějších odrůd. Jak lze odvodit z jejího názvu, jde o křížence mezi Black Dominou a Ruderalis. Jedná se o samokvetoucí genetiku, ale přesto se nevzdala jediné vlastnosti, které proměnily její matku v živou historii konopí.

Tato indika dominantní samokvetoucí odrůda, má velmi charakteristický vzhled s typickým tvarem vánočního stromku nebo pyramidy, s mnoha větvemi. Obvykle tvoří dlouhý centrální květ, na kterém je soustředěna velká část produkce, s několika malými satelitními větvemi. Doba květu se pohybuje mezi 9-10 týdny, což je u samonakvétacích rostlin o něco delší než obvykle.

Jeho účinek je velmi intenzivní na úrovni těla, ideální pro relaxaci po náročném dni. Doporučuje se prořezávat spodní větve, aby se soustředil výnos do hlavního pupenu, což by mělo zvýšit potenciální výnosy. Black Domina Automatic funguje dobře s 18/20 hodinovými světelnými cykly. Kořenový systém se vyvíjí hustě a rychle, přičemž květy by se měly začít objevovat během prvních 3 týdnů růstu. Datum sklizně: 3 měsíce od osiva Výška: Střední Výnos: 300-400 gramů na m2 THC Obsah: 10-15%. Chuť je sladká a květinová.
Chuť je sladká a květinová.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Black domina from Sensi seeds x Lowryder #2
Výnos
Neuvedeno