• Flow

Sagarmatha Seeds

Flow Regulérní

1 352  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Flow Regulérní je od semenné banky Sagarmatha Seeds je exkluzivní hybrid. Tato dominantní Sativa vznikla křížením odrůd Indica Matanuska Tundra a Sativa Flow . Kombinace těchto dvou rostlin vede k velkolepé rozmanitosti, která potěší většinu bohémů a filozofů. Její účinky vás zavedou do hloubky vaší mysli a umožní vám vytvářet výtvory, které byste jinak nemohli dosáhnout..

Semena Flow Regulérní dávají vzniknout rostlině, která roste rychle a vypadá velmi energicky . Rostlina je vhodná jak pro vnitřní tak i pro vnější pěstování. Může měřit na výšku mezi 150 a 200 centimetry . Má tvar pyramidy a vzdálenost mezi svými internodiemi je střední. Vyrostou z něj větve silného charakteru, které budou schopné unést váhu svých pupenů.

Tato odrůda konopí se snadno pěstuje a je vhodná pro všechny typy pěstebních médií, jak pro odborníky, tak pro začátečníky. Je ideální pro pěstování v SOG a SCROG . V interiéru začne kvést od 65-75 dnů od vyklíčení semen. Sklizeň, kterou můžete získat, bude 400 gr /m². Ve vnější čas ideální pro sklizeň je konce měsíce září .

Je to kmen, který vám poskytne introspektivní efekt , ideální pro soustředění se na vaše myšlenky a získávání nových přístupů a nápadů. Podporuje kreativitu a pocit, který ve vašem těle zanechává, je pocit radosti a štěstí.

Je to velmi sladká rostlina s intenzivní chutí ananasu.