Sagarmatha Seeds

Matanuska Tundra Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Matanuska Tundra je majestátní a legendární kmen jasně indického fenotypu pochází z rozsáhlých oblastí severní Aljašky. Tato feminizovaná odrůda vznikla po intenzivním výběrovém procesu. Tento kmen byl také známý jako Matanuska Thunderfuck, ale Sagarmatha se rozhodl použít obezřetnější „tundru“. Jako aljašské slovo pro „louky“ dělá Tundra název této odrůdy dokonale popisným – je to tráva z aljašských pastvin!

Matanuska Tundra, osvědčená jako skvělé stabilní plemeno pro křížení, byla široce používána v hybridních programech Sagarmathy. Chuť je čokoládová. Uživatelé medicíny měli u této odrůdy dobré výsledky s využitím pro zmírnění bolesti.

Indika s obrovskými palmovými listy, Tundra zůstává nízká, ale roste velmi hustě s mnoha bočními větvemi. Tlusté koly jsou pokryty mrazivým ledovými krystaly. Sagarmatha doporučuje pěstovat v interiérech. Ve vyprahlém venkovním prostředí tato odrůda produkuje mohutné keře, které zůstávají blízko země a poskytují dobré výnosy.

Zahradníci by měli měřit zralost Matanusky Tundry podle spodní části pupenů, protože špičky horních pupenů budou růst, až než bude zbytek pupenu zralý. Čekání na dokončení špiček může způsobit frustrující a zbytečná zpoždění při sklizni. Chovatelé Sagarmathy experimentovali s tímto jevem a čekali na sklizeň jedné rostliny, dokud špičky nedokončí. Po 115 dnech se vzdali, přestože horní pupeny měly při sklizni stále nové nezralé bílé vlasy. Tuto rostlinu je také nutné důkladně osušit, protože může během období vysychání plesnivět.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký