Sagarmatha Seeds

Northern Lights #9 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Nízký, Střední výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Ve chvíli, kdy jste si mysleli, že se rodina NL nemůže zlepšit, Sagarmatha vydává Northern Lights # 9. Tato v mnohých ohledech vylepšená vnitřní verze je ještě lepší než originál. Northern Lights # 9 produkuje sotva znatelný zápach.

Tento kultivar je elegantní a přináší solidní, fyzicky ukamenované a vizionářské zážitky. Northern Lights 9 pochází z genetiky NL # 5, které jsou dobře známé spotřebitelům konopí po celém světě. Afghánská genetika je neodmyslitelnou součástí této odrůdy, indické vibrace staré školy jsou téměř skutečné. Všechny odrůdy Northern Lights jsou známé svými chill-out efekty.

Je to nízké, podsadité konopné semeno s genetikou Indica a Sativa . Uvnitř rostlina dorůstá do 75 cm. Výnosy jsou však velké. Období květu trvá přibližně 55 dní, což se dokonale hodí pěstitelům v severním podnebí, kde zimní mráz přichází brzy. Když už mluvíme o mrazu, jakmile pupeny plně dozrají, budou mít nugety lesklý a mrazivý vzhled, který potěší zrakové smysly. Terpeny vyzařují citronovou a zemitou vůni.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Nízký, Střední