Sagarmatha Seeds

Stoned Hedge Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Popis produktu

Semena marihuany Stonehedge Regular jsou regulérní semena pocházející z křížení Western Winds s Kambodgou . Tato rostlina získala druhou cenu na Cannabis Cup v roce 1998. Od té doby se stala docela populární. Jeho účinek je ohromující a velmi mozkový.

Semena Stonehedge Regular dávají vzniknout rostlině, která roste velmi silně a energicky, může měřit až 1 metr na výšku . Produkuje velmi dlouhé větve a pupeny, které z něj vycházejí, jsou poměrně tučné a pryskyřičné.

Tento kmen konopí se snadno pěstuje a je vhodný pro všechny typy pěstebních medií, začátečníky i odborníky. Je ideální pro pěstování v SCROG a SOG. V interiéru začne kvést od 65 dnů od vyklíčení semen. V tomto prostředí může sklizeň dosáhnout 350 gr / m². Venku je ideální čas pro sklizeň na konci měsíce října . Venku se výnos pohybuje mezi 400-500 gramů na rostlinu.

Jeho účinky jsou docela silné , není vhodné konzumovat při práci s technikou , ať už velké nebo malé (vrtačky, kladivo pily), protože vám nedovolí věnovat veškerou pozornost, kterou tyto nástroje vyžadují. Jsou stimulující jak fyzicky, tak psychicky.

Jeho příchutě jsou velmi podobné Western Winds s podtóny sladkého hašiše.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední