• Dawggone Sour Regulérní

Subcool Seeds

Dawggone Sour Regulérní

2 000  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Chemdawg 4 X Tres Dawg X Jacks Cleaner F1 X Romulan X Cinderella 99
Výnos
Vysoký

Dawggone Sour Regulérní je hybridní kmen, který byl vyšlechtěn křížením Stardawg (ChemDawg # 4 x Tres Dawg) s Jack the Ripper (Jack’s Cleaner F1 x Romulan x Cinderella 99). Je to 65% Sativa dorůstající vysoko s velkými výnosy.

Dawggone Sour Regulérní je výsledkem společného úsilí Kyle Kushman, Subcool a Badger. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Jedná se o mimořádně snadnou rostlinu, která se během posledních dvou týdnů kvetení opravdu přibalí na váze s jasně viditelnými velmi velkými trichomy. Důrazně se doporučuje tuto rostlinu podnítit, aby se podpořil boční růst. Využití SCRoG nebo jiného tréninku pomůže vystavit všechny pupeny co největšímu množství světelného zdroje pro ještě lepší vývoj pupenu. Vnitřní doba květu trvá 58 – 63 dní. Výnosy jsou považovány za obrovské. Olejnaté, mastné pupeny mají hluboce kyselou vůni a chuť s tóny ovoce guava, citronů, chemikálií, borovice a nafty. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.