• Lemon OG Feminizovaná
  • lemon-og-2
  • Lemon OG Feminizovaná

Super Sativa Seed Club

Lemon OG Feminizovaná

655  vč. DPH

Lemon OG je výsledkem křížení Super Lemon Skunk s původním OG Kush z Kees a Karlovy genové banky. Velmi produktivní a výnosná rostlina,

3
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Super Lemon Skunk x OG Kush
Výnos
Vysoký

Lemon OG je výsledkem křížení Super Lemon Skunk s původním OG Kush z Kees a Karlovy genové banky. Lemon OG je velmi produktivní a vysoce výnosná rostlina, zvláště při pěstování metodou SoG (Sea of ​​Green). Genetika Lemon OG se snadno pěstuje. Genetika s dominantní indikou má tendenci udržovat rostliny krátké, což znamená, že není nutné je převyšovat.

Lemon OG má tendenci zůstat poměrně krátký. Se silným obsahem indiky jí doporučujeme dopřát jí týden nebo dva více vegetativního růstu než normálně. To pomáhá optimalizovat výnosy. Pro nejvyšší obsah kanabinoidů a nejbohatší profil terpenů doporučujeme LED růstová světla, která umožní této jemné genetice dosáhnout optimální úrovně kvality. Výnosy v oblasti 500 g/m².

Lemon OG je bohaté a ovocné, s lahodnou sladkou citrónově citrusovou chutí a nádechem pikantního pepřového Kushe. Produkce THC přesahující 20 %. Jeho účinek je šťastný a euforický a poskytuje silnou úlevu od bolesti, ideální pro dobrý noční odpočinek.