• Purple OG Punch Feminizovaná
  • purple-og-punch-2
  • Purple OG Punch Feminizovaná
  • Purple OG Punch Feminizovaná

Super Sativa Seed Club

Purple OG Punch Feminizovaná

1 120 1 740  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Original Purple Punch S1
Výnos
Vysoký

Purple OG Punch Feminizovaná je středně velká až velká, 80% Indica odrůda s vysokým obsahem THC. Původní Purple Punch je křížencem Larry OG a Granddaddy Purple. Tato Purple OG Punch od Super Sativa Seed Club (SSSC) je S1 původního klonu Purple Punch, který vyjadřuje vlastnosti OG.

Purple OG Punch Feminizovaná se poměrně snadno pěstuje v interiéru i exteriéru, ačkoli tam, kde jsou teploty nižší, lze použít i skleník. Je velmi vhodná pro metodu SoG, ale lze ji přizpůsobit i metodě SCRoG, pokud se jí poskytne delší období vegetativního růstu k vyplnění koruny, protože Indica kmen, jako je tento, nepodléhá velkému protažení po přepnutí do režimu kvetení. Doba kvetení se pohybuje kolem 7 – 8 týdnů. V době zralosti mají husté, skálopevné pupeny díky obrovskému množství pryskyřice zcela bílý vzhled. Pupeny jsou husté, proto dbejte na dostatečnou cirkulaci vzduchu, abyste zabránili vzniku plísní. Tento kmen má sladkou ovocnou chuť hroznů a bobulí se smetanovým nádechem.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.