• Northern Sky Auto Feminizovaná - BULK x 100

Tiger One Bulk

Hemp CBG 16% Feminizovaná

14 030  vč. DPH

Konopná odrůda marihuany s vysokou hodnotou CBG, která je ideální pro terapeutické využití. Přináší řadu léčebných výhod a možností.

Počet semen v balení: 100

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Velmi nízký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Hemp CBG 16% Feminizovaná konopná semena Tiger One Bulk. Konopná CBG Feminizovaná je speciálně vyvinutý druh rostliny konopí, který produkuje velmi vysoké hladiny kanabinoidu CBG (kanabigerol). CBG je nekyselá forma kyseliny kanabigerolové (CBG-A), která se nachází v živých rostlinách konopí. Je to základní prekurzor pro výrobu THC-A, CBD-A a CBC-A. Ve velké většině odrůd konopí je tento kanabinoid na velmi nízkých úrovních.

UV světlo nebo teplo způsobí, že enzymy v rostlině konopí rozloží CBG-A a následně ji převáží na THCA a CBDA. Proto čím vyšší je CBG, tím nižší jsou hladiny THC a CBD. Předpokládá se, že CBG nabízí důležité potenciální zdravotní výhody. Je známo, že snižuje nitrooční tlak a může pomoci při léčbě glaukomu. První výzkum naznačuje, že je antibakteriální. Další vlastností je snížení zánětu v případě Crohnovy choroby.

Konopné CBG lze pěstovat ve všech prostředích, uvnitř, venku i ve skleníku. Doba pěstování v interiéru se pohybuje mezi 10 – 12 týdny s očekávaným výnosem mezi 400 – 500 gr / m2. Venku na severní polokouli bude sklizeň koncem září – začátkem října, každá rostlina bude schopná vyprodukovat až 350 g. Některé rostliny vykazují na konci kvetení fialovou barvu, a to zejména tam, kde jsou noční teploty výrazně nižší. Chuť je pikantní, citrónová a s tóny bobulí.

Vyvarujte se teplotním výkyvům.

Hladiny CBG jsou 16,9%, zatímco THC je velmi nízké, 0,25%.

Obsah kanabinoidů:

THC – 0,25%
CBD – 0,02%
CBG – 16,9%
CBC – 0,55%
CBN – ND
CBDA – 0,02%

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.