• Amnesia Haze Auto
  • Amnesia Haze Auto Feminizovaná
  • Amnesia Haze Auto Feminizovaná

Vision Seeds

Amnesia Haze Auto Feminizovaná

455 640  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Amnesia Haze x Ruderalis
Výnos
Neuvedeno

Amnesia Haze Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen. Jedná se o Sativa dominantní kmen. Společnost Vision Seeds se domnívá, že lze s jistotou říci, že původní Amnesia je jedním z nejúspěšnějších konopných kmenů s dominantní Sativou, které kdy byly vyvinuty. Samonakvétací odrůda Vision Seeds “Amnesia Haze” bude v krátké době následovat její starší sestru.

Ačkoli by její jméno mohlo naznačovat něco jiného; The Vision Seeds “Amnesia Haze” auto je jednou z těch krásek, na které po setkání s ní nepochybně nikdy nezapomenete. Na její sílu, zářivý účinek, ohromující vzhled a schopnost produkovat vysoké výnosy v porovnání s jinými samonakvétacími odrůdami jistě jen tak nezapomenete.

Tato dobře vyvážená kráska, ačkoli je menší než její starší sestra, má všechny stejné báječné vlastnosti, stejnou sladkou chuť Sativy, velkorysou produkci pryskyřice a ohromující výnosy. Všem samonakvétacím kmenům od Vision Seeds se velmi dobře daří v interiéru. Kromě toho se jim velmi dobře daří i venku, v mírnějším klimatu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.