• Jack Herer White Label Regulérní
  • jack-herer-reg-pack

White Label Seed Company

Jack Herer White Label Regulérní

1 995  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Jack Herer F2
Výnos
Vysoký

Jack Herer White Label Regulérní je kmen Indica / Sativa. Jack Herer od Sensi Seeds je známý jako jedna z nejlepších odrůd konopí, které kdy byly vytvořeny. Často se o něm mluví jako o “šampaňském mezi odrůdami”. White Label Jack Herer je proto Méthode Champenoise špičkových konopných hybridů. I když není úplně ve stejné lize jako pravý elixír, je mnohem lepší než “šumivé bílé víno” a na míle daleko před různými nekvalitními kopiemi “Jacka”.

White Label Jack Herer je jemná variace F2 původního kmene F1, jejíž rodiče jsou vybráni z oceňovaného genofondu JH. Fenotypová variabilita zůstává poměrně velká, přičemž většina exemplářů se přiklání k Sativě – vysoké, energické rostliny s báječnou produkcí pryskyřice.

Mezi rostlinami vypěstovanými z těchto semen se běžně vyskytují samičí rostliny s velmi silnými znaky Sativy v kombinaci s dobrým výnosem a zvládnutelnou velikostí a takové jedince by si měl jako mateřské rostliny uchovat každý, kdo chce produkovat tak dobrou ganju, jak jen to jde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.