World of Seeds

Amnesia Early Harvest Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Amnesia Early Harvest Feminizovaná je nejrychlejší odrůda Sativy dostupná kdekoli na světě. Tento kmen byl vyvinut křížením odrůdy Automatic F5 s naším slavným kmenem Amnesia. Tento kmen začal získáním klonů z thajských semen, v jejichž genetickém fondu jsme hledali potřebné geny, které by tomuto kmeni poskytly aroma zemitých citrusů. Tyto řádně vybrané klony byly v první generaci zkříženy se skvělým samcem Skunk # 1, aby se zvýšila hustota pupenů, produkce pryskyřice. Zároveň nám to posloužilo k domestikaci některých divokých thajských genů, které nás nejméně zajímaly pro tento kříž, jako je například velmi dlouhá doba květu. Výsledek tohoto křížení byl následně vyšlechtěn s vybraným samcem Cinderela 99 x Jack Herer a samcem Ruderalis 100 Automatic.

Konečným výsledkem všech těchto alchymistických prací je nesmírně produktivní, ultrarychlý kmen s velmi hustými a pryskyřičnými pupeny, výjimečnou a velmi zvláštní chutí / vůní a vyšším procentem CBD.

Amnesia Early Harvest Feminizovaná, kterou musí mít každý znalec konopí, se pěstuje velmi snadno. Nemá mnoho listů a je téměř imunní vůči pavoukům, roztočům. Za správných podmínek výjimečně dobře roste. Amnesia je skvělý producent a potřebuje kratší dobu květu než jakákoli Sativa na trhu. Vnitřní doba květu trvá pouhých 40 – 45 dní. Venku je schopná dorůst do výšky přes 2,5 metru, v závislosti na délce vegetačního období. Chuť je zemitá, citrusová.

Více informací o této skvělé semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5, 7, 12
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Amnesia x, Amnesia x Auto f5
Výnos
Vysoký