Seznam produktů výrobce Ace seeds


Ace seeds je druhou nejstarší semennou bankou ve Španělsku, která nabízí svou exkluzivní genetiku od roku 2005. Od té doby se jejich distribuční síť neustále zvyšuje a jejich odrůdy jsou k dispozici v široké škále Growshopů a internetových obchodů po celém světě.


Ace Seeds je skupina pěstitelů a milovníků konopí, která je oddaná uchování a studiu této nádherné rostliny.


Naše planeta trpí konstantní ztrátou genetické rozmanitosti a konopí není výjimkou. Jejich povinností je zachránit všechny tyto jedinečné formy života a udržet a zachovat biologické rozmanitosti. Čisté odrůdy, které jsou původem všech domestikovaných druhů, jsou ukázkovým příkladem úžasné adaptace konopí na různé ekosystémy naší planety. Čisté druhy mizí z mnoha důvodů, jako je například odstranění přírodních stanovišť, války, ztracené rodové kultury, genetické kontaminace, globalizace a právní předpisy zakazující výzkum a využití této rostliny téměř na celém světě.


SOUČASNOST


Ace Seeds chtějí zlepšit nedostatek genetické rozmanitosti a zastavit endogenní deprese, že konopné kmeny trpí v současné době, tím že nabízí čisté, čerstvé a různé genetiky. Z lékařského hlediska, byly zkoumány výhody a použití kanabinoidů, a mnohé z těchto čistých odrůd mají jedinečný kanabinoidní profil, který by mohl být užitečný při léčbě mnoha různých onemocnění.


Ace Seeds nabízí nové a originální genetiky vybrané z jejich rozsáhlé skupiny C. Sativa kmenů, které nashromáždili z celého světa.


 

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 50 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 50 položek