Ace Seeds

ErdPurt x PCK Feminizovaná (Limited Edition)

1 240  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Afghani ErdPurt x Pakistan Chitral Kush elite 2002.
Výnos
Střední

ErdPurt x PCK Feminizovaná (Limited Edition) je úžasně atraktivní a barevná rostlina. Jedná se o 100% hybridní kmen F1 Indica vyšlechtěný ze dvou světových klasických odrůd hash. Tento kmen byl speciálně vyšlechtěn tak, aby poskytoval velmi vysokou odolnost a úspěšně zrál v chladném a vlhkém podnebí, jako je severní Evropa. Ve skutečnosti je to perfektní všestranný kmen, protože se mu daří také v teplém, suchém podnebí. Velmi snadno se pěstuje a nevyžaduje žádné speciální dovednosti.

ErdPurt a PCK se navzájem doplňují jako manželství uzavřené v nebi. Tyto dva hash kmeny rostlin produkují velké množství pryskyřice spolu s terpeny Indica typu, které dodávají zemitou, hašišovou a ovocnou vůni. Výsledkem je krátká až středně velká, hustá rostlina, silná a robustní. ErdPurt x PCK Feminizovaná (Limited Edition) může být úspěšně pěstována uvnitř i venku. V interiéru se doporučuje věnovat dostatek času vegetativnímu růstu, aby se rostliny mohly rozvíjet a dosáhnout slušné velikosti před začátkem kvetení, 2 měsíce by se neměly považovat za nadměrné. V tomto prostředí bude kvetení trvat 7 – 8 týdnů s očekávaným průměrným výnosem. Venku se sklizeň předpokládá koncem srpna – začátkem září. Pupeny mají exotické vůně jahod, hroznů, citronového jogurtu s nádechem máty a zahrnují klasickou kávu, zemité aroma a afghánskou hash. Chuť nabízí příjemnou chuť lesních plodů, jako jsou jahody, borůvky a černý rybíz, se zemitými a kořeněnými nádechy.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.