Ace Seeds

Moroccan Beldia Kif Feminizovaná

220 990  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Velmi nízký
Obsah CBD
Střední
Předci
Land-race Moroccan
Výnos
Střední

Moroccan Beldia Kif Feminizovaná je tradiční hašovací rostlina z oblasti Rif poblíž marockých Ketama a Chefchaouen, známá výrobou kif, tradiční směsi konopných květů s tabákem a proslulým marockým blond hašišem. Je to čistá Sativa.

Marocké rostliny Beldia Kif kvetou velmi brzy, téměř polokvetě a jsou připraveny ke sklizni venku v Maroku během měsíce srpna. V tomto prostředí jsou rostliny po vysušení ručně mláceny před prosetím; délka doby mlácení a stupeň síta pomáhají při určování konečné kvality hash.

Většina rostlin je malé až střední velikosti a sloupkovité struktury, ale jiné mohou být dřepnatější a s bočními větvemi. Jsou velmi odolné vůči teplu, suchu a škůdcům, i když snášejí chlad méně dobře. Moroccan Beldia Kif Feminizovaná není dosud zcela aklimatizovaný na vnitřní pěstování, i když je to docela možné – prostě moc nezalévejte a rostliny budou také vyžadovat velmi malé dávky živin. Rostliny jsou připraveny ke sklizni po pouhých 7 – 8 týdnech v interiéru s průměrnými výnosy. Venku upřednostňuje horké a suché podnebí, přičemž úroda je připravena v srpnu. Dřevité, zemité, kořeněné a bylinné vůně definují aromatický profil.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.