Ace Seeds

Panama x Malawi Regulérní (Limited Edition)

1 240  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Panama Goddess (F10) x New Malawi Killer (P3).
Výnos
Vysoký

Panama x Malawi Regulérní (Limited Edition) je kříženec 10. generace Panama Goddess s New Malawi Killer. Jedná se o čistě Sativa hybridní kmen s velmi vysokými výnosy.

Panama x Malawi Regulérní (Limited Edition) je celkově energičtější a produktivnější než alternativní kříženec Malawi x Panama. Jedná se o rostlinu s průměrnou až vysokou odolností proti škůdcům a chorobám rostlin a velmi dobrou odolností proti teplu. Vnitřní doba květu trvá 11 – 12 týdnů. Opět, stejně jako u všech hybridů čisté Sativy od ACE Seeds, se doporučuje vegetativní období pouhých 15 dní, zatímco klony musí být zakořeněny alespoň 7 dní před přechodem na kvetení. Velmi dobré výsledky pocházejí z metod pěstování SoG i SCRoG.

Pěstování venku je vhodné pro tropické nebo subtropické podnebí, ale lze jej pěstovat také s dobrými výsledky v teplém pobřežním podnebí s teplým a suchým podzimem, jako je Středomoří. Během kvetení mohou rostliny docela hladovět. Olejové a pryskyřičné vůně zahrnují vonné a citrusové tóny s kořeněnými a dřevitými podtóny. Chuť je hustá a bohatá s jemnou květinovou chutí fermentovaného ovoce a náznaky červeného vína.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.