• Runtz Muffin Feminizovaná

Barney's Farm

Runtz Muffin Feminizovaná

400 2 395  vč. DPH

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
(Zkittlez x Gelato #33) x Orange Punch
Výnos
Vysoký

Runtz Muffin Feminizovaná je výsledkem křížení Zkittlez s Gelato # 33 a následného křížení s Orange Punch. Posledně jmenovaný zvýšil procentní podíl Indica na 70% a zároveň měl pozitivní vliv na výnosy. Jedná se o odrůdu fantastické kvality, která je však vhodná jak pro začínající pěstitele, tak pro znalce. Tento potomek Cookies potěší každého svými lahodnými příchutěmi.

Runtz Muffin Feminizovaná může být pěstována uvnitř i venku. V interiéru dosahují rostliny výšky 110 – 120 cm po čtyřtýdenním vegetativním růstu, zatímco venku mohou dorůst výšky 150 – 200 cm. Vnitřní doba květu je 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v prvních dvou říjnových týdnech na severní polokouli. Pupeny jsou husté pokryté pryskyřicí s fialovými a tmavě zelenými barvami. Produkce pryskyřice a úroveň terpenů činí z tohoto kmene dobrou volbu pro extrakty. Sladké ovocné vůně a chutě levandule, ananasu a citrusového ovoce dominují s náznaky jahod. 

Více informací o této uznávané holandské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.