Barney's Farm

Violator Kush Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Střední obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Violator Kush Feminizovaná je fantasticky silný Indica kmen, který vznikl křížením dvou prémiových himálajských odrůd, a to Malana Charas a Hindu Kush. Charakteristickými znaky tohoto kmene jsou mimořádná hustota trichomů a účinnost.

Rostliny Malana Charas jsou mezi milovníky plodů dobře známé pro produkci silné ručně třecí pryskyřice (hashování) a kmen Hindu Kush nepochybně nepotřebuje představit, protože skutečně upevnil své místo v historii chovu konopí. Violator Kush roste v krátkou huňatou rostlinu, která dorůstá výšky 80 – 90 cm. Má spoustu postranních větví se širokými, tmavě zelenými listy. Vývoj pupenů je velmi hustý a bez podpory můžou být některé větve ohroženy zlomením.

Upřednostňované prostředí je vnitřní, i když v teplejším podnebí se rostlinám také daří venku. Pěstování ve skleníku se nedoporučuje z důvodu vysokého rizika plísní, pokud není cirkulace vzduchu velmi dobrá. Doba květu je 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září.

Violator Kush Feminizovaná má zemitou, pižmovou vůni a chuť.

Více informací o této uznávané holandské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Střední
Předci
Malana Charas cultivar x Hindu Kush
Výnos
Vysoký