Cannabiogen

Durban Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Durban Regulérní je jihoafrický suchozemský kmen, který je z větší části Sativa. Verze od Cannabiogen je rostlinou čtvrté generace (F4), ve které bylo vyvinuto velké úsilí, aby se selektivně rozmnožovala sexuální stabilita. I když k určitému hermafroditismu může dojít zejména tehdy, když rostliny dostávají nepřijatelnou úroveň stresu v důsledku faktorů prostředí.

Durban Regulérní lze pěstovat venku i uvnitř, i když pro dosažení nejlepších venkovních výsledků je doporučeno teplé klima středomořského typu, má-li dosáhnout svého plného potenciálu. Kvetení v interiéru může trvat něco mezi 10 a 14 týdny, což při sklizni venku umožňuje sklizeň v polovině podzimu, a proto je zapotřebí teplých podmínek. Velmi atraktivní fialové zbarvení je patrné v pozdější fázi květu. Výnosy jsou střední velikosti, ale kvalita je dobrá. Durban má velmi komplexní aroma a chuťový profil, který zahrnuje květinové, kořeněné a anýzové tóny.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
South African
Výnos
Střední