Cannabiogen

Pakistan Chitral Kush Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Pakistan Chitral Kush Feminizovaná je vynikající čistá Indica vyvinutá na Pyrenejském poloostrově v polovině 90. let. Byla vybrána a množená Cannabiogen po více než 5 generací, aby se v populaci zachovala široká genetická rozmanitost. Výsledkem je exploze barev, chutí a vůní se dvěma hlavními fenotypy: jedním zeleným a druhým vícebarevným.

Oba fenotypy produkují rostliny s vysokou přizpůsobivostí, rychlou dobou květu, velkorysou produkcí pryskyřice a silným efektem. Zelený fenotyp může produkovat silnější a pryskyřičnější rostliny, zatímco barevné jsou skutečnou show díky vůni lesních plodů a růžovým, červeným a fialovým barvám, které vynikají při zrání. Je to bezpochyby jeden z nejkrásnějších výrazů konopných indikací, jaké kdy Cannabiogen zažil.

Pakistan Chitral Kush Feminizovaná je indikátorem s překvapivou odolností proti houbám a dešti a také výjimečným nástrojem pro šlechtění, který se používá k vývoji velkých hybridů. Červené a fialové rostliny voní lesními jahodami a ostružinami.

Dorůstá střední velikosti a lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 8 – 9 týdnů.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Pure indica from Chitral, Hindu Kush, Pakistan
Výnos
Střední