Connoisseur Genetics

Australian Dead Head Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Australian Dead Head Feminizovaná je kmen s neuvěřitelnou silou. Byl vyšlechtěn křížením Mullumbimby Madness s Neville’s Haze. Neville’s Haze vyrostl ze semen pocházejících z Neville Schoenmaker, samotného hrdiny Haze. Následně došlo k opylení obráceným pylem Casey Jones, aby se vytvořila tato úžasná rostlina.

Australian Dead Head Feminizovaná je z větší části Sativa kmen. Lze ho pěstovat uvnitř i venku. Existuje celá řada fenotypů, které sahají od 8 týdnů kvetení rostlin s chutí zemité nafty až po 12 týdnů kvetení typů dominantních Haze, které vyzařují borovicovou vůni. Connoisseur Genetics doporučuje tento kmen vícekrát zaštípnout během vegetativní růstové fáze, a to zejména v případě, že výška může působit problém v pěstební místnosti. Super oříznutí ( trénink s vysokým stresem) funguje opravdu dobře. Jakýkoliv typ těchto metod způsobí, že rostlina bude lépe zvládnutelná a zároveň zvýší výnosy.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
(Mullumbimby Madness x Nevil Haze) x Casey Jones
Výnos
Vysoký