Delicious

La Diva Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

La Diva Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením úžasného klonu Blueberry od DJ Short a našeho vlastního Il Diavolo, jedná se o samonakvétací kmen první generace.

La Diva Feminizovaná je Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Životní cyklus je 55 dní. Rostliny mají střední výšku a obvykle vytváří dobré boční větve. Jakmile semena vyklíčí, měli bychom je zkusit umístit do konečné nádoby nebo prostoru. Semena například předpěstovat v malé nádobě (velikost kelímku od jogurtu), abyste viděli počáteční vývoj rostlin, a poté je přenést do konečné nádoby, než bude viditelný třetí pár listů. Tím zabráníte předčasnému kvetení. Uvnitř je dobré oddělit rostliny, aby se světlo dostalo do všech bočních větví. Dobré výnosy jsou snadné pro začátečníky i pokročilejší pěstitele. Tento kmen Vás překvapí jemnou vůní a ovocnou chutí s citrusovými tóny. Během sušení těkavější látky ustupují chuti někde mezi kyselým ovocem a pepřem s hash dochutí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
Od semínka 8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký