• Cannalope Kush Feminizovaná
  • cannalope_kush_1

DNA Genetics

Cannalope Kush Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Cannalope Haze x The OG#18
Výnos
Vysoký

Cannalope Kush Feminizovaná je kmen, který byl vyvinut křížením Cannalope Haze a The OG # 18. Jedná se o 70% kmen Sativa, který je dobrým finišerem a proto je velmi vhodný pro pěstování venku.

Cannalope Kush Feminizovaná je známá jako Momma Kush v průkopnickém venkovním pěstování v severní Kalifornii. Poskytuje silný výkon OG Kush s vysokými výnosy a krátkým rozkvětem Cannalope Haze. Než byl dán k prodeji, byl tento kmen testován nizozemskou veřejností po dobu tří let, v obchodě v Amsterdamu bylo rozdáno více než 1000 balíčků semen s ohromným úspěchem.

Doba květu v interiéru je pouhých 9 týdnů. Po zahájení fáze kvetení je poměrně mnoho úseků, kdy některé rostliny zvyšují výšku až čtyřikrát. Venkovní doba sklizně bude nejpozději v září nebo začátkem října. Právě ve venkovním pěstování se projevuje celá velikost této rostliny a výnosy jsou skutečně velmi velké. Pupeny jsou tvrdé, s malými listy k oříznutí. Vůně je velmi sladká s ovocnou dochutí.

Více informací o této kvalitní holandské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.