• Blueberry Feminizovaná
  • blueberry
  • Blueberry Feminised Seeds
  • Blueberry Feminised Seeds
  • Blueberry Feminised Seeds
  • Blueberry Feminised Seeds
  • Blueberry Feminised Seeds

Dutch Passion

Blueberry Feminizovaná

480 17 295  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Afghan x Thai
Výnos
Střední

Blueberry Feminizovaná je Indika dominantní odrůda s jedním z nejovocnějších chuťových profilů na světě. Díky sladké vůni a šťavnaté chuti čerstvých borůvek v sobě Blueberry skrývá jeden z nejlepších chuťových zážitků, jaké dokáže konopí nabídnout. Představte si čerstvě upečený borůvkový koláč! Není divu, že genetiku této legendární odrůdy dnes najdete v těch nejpopulárnějších moderních kmenech.

Blueberry Feminizovaná roste v silnou rostlinu. Na konci období kvetení vyvíjí krásné červené, fialové a modré zabarvení, zejména když noční teploty klesnou zhruba o 10 ° C. Tento kmen lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 63 dní. Venku se sklizeň předpokládá během měsíce října.

Blueberry není úplně jednoduchá na pěstování, zejména pokud jste začátečník. Může být citlivá obzvláště na přesné hnojení. Zkušenějším pěstitelům se tato špičková odrůda odmění nádhernými a naprosto nezaměnitelnými rostlinami. Snažte se jí zajistit ty nejlepší podmínky, jaké jen dokážete. Blueberry se daří především ve stabilním prostředí. Aby byla doopravdy spokojená a vydala ze sebe to nejlepší, musíte jejím potřebám přizpůsobit klima, výživu, hlínu i osvětlení. Docela často se mohou vyskytnout deformace listů, ale u této rostliny je to zcela normální a absolutně se nemusíte obávat, protože to nebude mít vliv na kvalitu ani výnos. Ve velmi dobrých podmínkách mohou být výnosy dobré, ale jinak jsou průměrné, ale Blueberry se obvykle pěstuje pro svůj jedinečný charakter více než jeho výnosový potenciál.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.