Dutch Passion

Orange Hill Special Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování skleník a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Orange Hill Special Feminizovaná je výjimečný výběr Orange Skunku, který je novým přírůstkem v naší rodině „Orange“.  Tento kmen je výsledkem šlechtitelského programu mezi Orange Bud a Californian Orange. Důkladný výběr proběhl přes 6 generací před tím, než byl proveden konečný výběr výroby vysokých pupenů se správnou chutí a vysokými výtěžky. Je to 50% Sativa, 50% Indica kmen. Na jejím vývoji a produkci pracoval stejný šlechtitel, který vytvořil odrůdy jako Power Plant, The Ultimate, Skunk #11, Euforia a Master Kush. K dispozici je ve feminizované verzi nebo jako běžná semena.

Orange Hill Special Feminizovaná je nejtěžší ze všech kmenů Orange. Roste do výšky 100 cm. Má velmi huňatou strukturu spolu s velkým množstvím bočních větví, což vede k množství nadějných míst. Je primárně určen k pěstování v interiéru a skleníku, s výjimkou pěstitelů v teplejším podnebí, jako je například oblast Středomoří. Vnitřní doba květu trvá 8 až 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v průběhu měsíce října. Orange Hill Special produkuje velkorysé výnosy. Oranžové pupeny mají lahodnou citrusovou chuť.

3. cena Bio, Highlife Cannabis Cup, 2015.

Více informací o této proslulé holandské bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Orange Bud x Californian Orange
Výnos
Vysoký