Female Seeds

Dream Berry Feminizovaná

780 1 720  vč. DPH

441010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
((Blueberry x Haze) x Nev Haze) x Blueberry Cheesecake
Výnos
Nízký, Střední, Vysoký

Dream Berry Feminizovaná je výstižně pojmenována. Je to výsledek křížení klonu Blue Dream (Blueberry x Haze ) s fenotypem Blueberry Cheesecake, který je zvláště Blueberry dominantní. Jedná se o Sativa dominantní kmen.

Dream Berry Feminizovaná může být pěstována v interiéru i venku. Silné pupeny tohoto kmene mohou být náchylné k napadení plísněmi. Vnitřní rostliny obvykle dosáhnou výšky 80 – 150 cm v závislosti na faktorech, jako je velikost pěstící nádoby, délka vegetativního růstu a správné úrovně živin. Doba květu je 9 – 10 týdnů. Výnosy v tomto prostředí nejsou největší, ale naprostá kvalita je nejvyšším doporučením. Venku mohou rostliny dorůst výšky až 400 cm s mnohem většími výnosy.

Pupeny jsou střední až velké a jsou stejně tvrdé jako skála. Dolní pupeny budou poněkud jemnější kvůli nižšímu pronikání světla. Jedná se o rostlinu, která velmi dobře na Topping a produkuje mnoho listů, že ořezávání umožní větší průnik světla do vnitřku rostliny. Kmeny Blueberry mívají pomalý začátek života, ale Blue Dream se po spuštění kvetení rychle dostane na vyšší rychlostní stupeň.

Jeho vůně je sladká a bobulovitá podobná kyselým, bylinným tónům z genetiky Haze a na patře má velmi hladkou chuť bobule. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.