Female Seeds

Maroc Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a skleník

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Maroc Feminizovaná má svůj původ až v marockém regionu Ketama. Tento kmen byl podroben intenzivnímu šlechtitelskému programu, který vedl k velmi pryskyřičnému venkovnímu kmeni. Jedná se o kmen Indica / Sativa.

Maroc Feminizovaná je skvělá rostlina, která je určena pro venkovní pěstování. K zasetí venku by mělo dojít v polovině dubna až do poloviny května. V žádném případě se nedoporučuje začínat rostliny v interiéru, aby se jim dostal náskok, protože začnou květovat v květnu, protože se jedná o poloautomatické rostliny. Opravdu těží z delších letních dnů po dobu vegetativního růstu. Sklizeň se předpokládá v polovině října. Při dobrém vegetativním růstu dosahují výšky 100 – 150 cm. Výnosy jsou vysoké.

Pupeny jsou dlouhé a docela štíhlé a s docela otevřenou strukturou, takže je trochu vlhkosti nezničí, protože otevřená struktura podporuje proudění vzduchu přes pupeny. Vůně je neuvěřitelně bohatá a aromatická se sladkou zemitou květinovou chutí – určitě připomíná čisté zlato Ketama!

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
4, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Ketama
Výnos
Vysoký