Flash Seeds

MI6 SuperAuto Feminizovaná

780  vč. DPH

Počet semen v balení: 3

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
Od semínka 15 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
AK x 47 x Blueberry x Stitch0.2
Výnos
Střední, Vysoký

MI6 SuperAuto Feminizovaná je terénní rostlina, jenž je skutečně 4×4 z kolekce Flash Seeds. Roste dobře téměř kdekoli a za téměř všech podmínek. Tento samonakvétací Sativa kmen byl vyvinut křížením AK 47 x Blueberry x Stitch0.2.

MI6 SuperAuto Feminizovaná je robustní rostlina, která může dorůst výšky 150 – 250 cm. Je to snadno rostoucí kmen pro všechny úrovně pěstitele, včetně absolutních začátečníků. V celkové době růstu 90 – 100 dní můžete očekávat velmi působivé výnosy. Pupeny jsou liberálně pokryty šumivou pryskyřicí. Rostliny jsou je díky své otevřené

Pokud se pěstuje mimo Stitch, doporučují se použít hrnce o objemu nejméně 25 litrů. Ještě lepší je dát rostlinám 2 týdny ve 3 litrových květináčích před výsadbou přímo do půdy. Podávejte živiny pro “růst” po dobu 6 týdnů, poté 50/50 směs “růst” a “květ” po dobu 2 týdnů a poté výhradně živiny na “květ”až asi 10 dní před sklizní. Během této poslední fáze se doporučuje propláchnout čistou vodou, aby se zlepšila chuť.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.