Greenhouse Seed Co.

Arjan’s Haze #3 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Střední obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Arjan’s Haze #3 Feminizovaná je 70% Sativa kmen. Byl vyšlechtěn křížením Haze s kmenem z Laosu v jihovýchodní Asii. Green House Seed Co. tvrdí, že tato rostlina je nejrychleji kvetoucí kmen Haze, který je k dispozici kdekoli na světě.

Kmeny Haze jsou známé tím, že trvají na dokončení fáze kvetení, ale s Arjan’s Haze # 3 je nyní možné získat kmen Haze v mnohem kratší době. Lze pěstovat uvnitř, venku i ve skleníku. V interiéru je to dobrá volba pro systém SoG nebo SCRoG. Vnitřní doba květu je 10 týdnů.

Pokud se pěstuje venku, bude prosperovat v celé řadě klimatických podmínek, včetně rovníkových, subtropických, středomořských i mírných klimatických podmínek. Tento kmen je poměrně krátký a huňatý, ale je velice silný a má dobrou flexibilitu, takže vysoký vítr by se pro pěstitele neměl stát problémem. Venkovní sklizeň se předpokládá v polovině října. Arjan’s Haze #3 produkuje vysoké výnosy pupenů se sladkou chutí.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Střední
Předci
Haze x Laos.
Výnos
Vysoký