• Chemical Bride Feminizovaná

Greenhouse Seed Co.

Lost Pearl Feminizovaná

479 1 119  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Silver Pearl IBL
Výnos
Vysoký

Lost Pearl Feminizovaná je IBL a výsledek několika zpětných křížení klasického staršího kmene Silver Pearl z 90. let. Jedná se o 70% Indica kmen, který je extrémně ovocný, o kterém Greenhouse říká, že je jedním z nejplodnějších, se kterými se setkali. Před zpětným křížením byla vybrána nejsilnější fenotyp „papaya“, dokud nebylo dosaženo požadovaného ultra sladkého výsledku.

Lost Pearl Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu je pouhých 7 – 8 týdnů. Výnosy jsou ve středním a vysokém rozmezí s komerčním potenciálem. Rostlina má rovnoměrný růst bez přílišného roztahování a postranní větve vytvářejí kolem atraktivní korunu se zaoblenými, hustými květy, které jsou pokryty trichomy. Vůně má velmi sladká jahodová s vůní papáji zalévající ústa. Po usušení mají květiny světle zemité pozadí. Pupeny jsou pokryty nádhernými trichomy, díky nimž je kmen ideální pro extrakci všech typů a produkuje jedny z nejchutnějších pryskyřic.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.