• Freakshow Feminizovaná
  • freakshow-terpene
  • Freakshow Feminizovaná
  • Freakshow Feminizovaná
  • Freakshow Feminizovaná

Humboldt Seed Co.

Freakshow Feminizovaná

1 445 3 835  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Secret Parentage, Bx4 stable strain.
Výnos
Vysoký

Freakshow Feminizovaná je debutové osivo z roku 2019. Tento kmen byl původně vyšlechtěn pěstitelem Shapeshifte. Společnost Humboldt Seed Co. jej s oblibou označuje jako Cannabis Lusus Monstra (podle syna římského boha vína a božského šílenství Bakcha).

Freakshow Feminizovaná je odrůda Bx4, která vykazuje zcela novou morfologii se strukturou listů připomínající kapradí. To musíte zažít, abyste uvěřili. Kalifornský šlechtitel “Shapeshifter” strávil roky výběrem podivností jako osobní výzvy. Jak sám říká: “Po 40 letech začne být normálnost trochu monotónní.”.

Pěstování odrůdy Freakshow nevyžaduje žádnou speciální nebo odlišnou techniku, ale identifikace samce a samice může být obtížnější než u standardních odrůd konopí. Jedná se o 90% kmen Sativa produkující vysoké výnosy. Vnitřní doba květu trvá přibližně 65 dní. Venku se sklizeň předpokládá v první polovině října.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.