Humboldt Seed Organization

Lemon Kush Headband Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Popis produktu

Lemon Kush Headband Feminizovaná je Sativa dominantní kmen, který byl vyvinut křížením 215 Super Bud, Headband a Original OG. Cílem bylo získat vysoce kvalitní kmen, který vyhovuje standardům nejnáročnějších a nejzkušenějších pěstitelů.

Lemon Kush Headband Feminizovaná může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Tento kmen byl vyvinut pro získání velké aromatické a chuťové složitosti. Je to vynikající, rychle kvetoucí, vysoce výnosná, snadno rostoucí, středně velká rostlina, která roste rázně a produkuje velké protáhlé pupeny. Její vznešená linie je patrná na první pohled. Je vysoce odolná proti plísním a chorobám. V interiérech se doporučuje krátké období růstu, protože se tento kmen později natáhne. Budete ohromeni jeho vynikajícími globálními kvalitami a homogenitou. Vnitřní doba květu je 10 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá v první polovině října. Lemon Kush Headband vydává silnou chuť a vůni, s jemnými kyselými a citronovými tóny.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
215 Super Bud x Headband x Original OG
Výnos
Vysoký