Humboldt Seed Organization

White Runtz FAST Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

White Runtz FAST pochází z konkrétního fenotypu Runtz, který byl následně zkřížen s elitním OG Auto s účinkem rychlejšího kvetení spíše než samokvetoucích vlastností. Díky tomuto aspektu je vhodný pro pěstování v širším rozsahu zeměpisné šířky. Skvělá volba pro začátečníky.

Genetická výbava White Runtz FAST je 70 % indica, 20 % ruderalis a 10 % sativa. Prvek White Runtz poskytuje rostlinu nenáročnou na údržbu s energickým charakterem a velkými výnosy. Listy jsou velmi tmavé a slouží ke zvýraznění „bílé“ barvy bohaté pryskyřice. Dospělé rostliny vykazují fialové zbarvení v poupatech a také celou škálu podzimních odstínů.

Jedinou výhradou je, že se jedná o hladové rostliny, takže se ujistěte, že jsou dobře vyživovány, a ujistěte se, že jakékoli přesazování bylo provedeno včas, aby se zabránilo zakořenění rostlin. Vysoce odolná vůči suchu, škůdcům a chorobám. Jeho kulovitá struktura činí tento kmen dobrou volbou v oblastech se silným větrem.

Vnitřní kvetení trvá 50 – 55 dní s výnosy 450 – 500 g/m², zatímco venku v severních zeměpisných šířkách bude sklizeň koncem září, každá rostlina je schopna vyprodukovat až 1000 g. Přestože jsou větve silné, váha palic znamená, že se doporučuje podpora/mřížkování, zvláště venku, kde rostliny mohou dorůst až 250 cm.

Vůně a chutě sladké cukrové třtiny s trochou kořenité borovice a kyselých citrusových tónů. Také podtóny paliva a černého pepře. Obsah THC je kolem 19 – 21 % s 0,1 % CBD. Efekty jsou určeny pro denní použití a řadu outdoorových aktivit. White Runtz FAST pomáhá s mírnou úlevou od bolesti svými dlouhotrvajícími, mírnými tělesnými pocity.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
White Runtz x Elite OG Auto
Výnos
Vysoký