Mandala Seeds

Mandala #1 Regulérní

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Mandala #1 Regulérní je rychle zrající Indica / Sativa kmen. Tento kmen má dva základní fenotypy. Většina rostlin patří k dominantnímu fenotypu Sativy a rostou ve tvaru vánočního stromku. Fialové stonky listů a světle červené pruhy podél výhonků nejsou neobvyklé a neměly by být zaměňovány za nedostatek živin. Mladé kvetoucí rostliny mají parfémovanou vůni ze dřeva a bylin, když třete stonky. I přes dominanci Sativy jsou pupeny robustní a rostliny se snadno pěstují. Fenotyp typu Indica je zřejmý z jeho kvadratického růstu, silného hlavního stonku a větších listů. Větve jsou kratší a rostou vzhůru blízko rostliny (ideální pro SoG). Boční větve směrem nahoru jsou také krátké a dávají hlavovým pupenům kompaktnější strukturu. Toto fenotyp má tendenci rozvíjet sladkou kořenitou vůni během časného kvetení.

Mandala #1 Regulérní může být pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Hlavní pupeny jsou pokryty silnou vrstvou trichomů a na slunci se jasně lesknou. U některých rostlin se během poloviny kvetení vyvinou krásné tmavě fialové kalichy: vlastnost, kterou zdědili po novozélandské fialové Indice v otcovské linii. Sklizeň je velmi jednoduchá, protože poměr kalichu k listu je převážně vysoký. Rostliny jsou pružné a stabilní a jejich klonování je velmi jednoduché.

Vzhledem k tomu, že tento kmen má vysoké procento genetiky landrace, která byla přizpůsobena pěstování v půdě chudé na živiny, rostliny snadno žijí v dobré zahradnické půdě a vyžadují malé dávky živin. Tato genetika také zajistila robustní rostliny s dobrou produkcí pryskyřice a vysokou kvalitou pupenů. Tento kmen zaujme vysokou odolností proti chladu a škůdcům. Vnitřní doba květu je 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září.

Více informací o této unikátní semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
S.African highland Sativa x NZ Purple Indica & N.Indian Sativa
Výnos
Střední, Vysoký