Mr Nice Seedbank

Master Kush x Skunk Regulérní

1 480  vč. DPH

Počet semen v balení: 18

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
18
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Neznámý
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Master Kush x Skunk
Výnos
Vysoký

Master Kush i Skunk jsou rostliny, které získaly několik ocenění za svůj konkrétní příspěvek ke kultuře konopí za posledních několik desetiletí. Kvalita odrůd je na všech úrovních spolehlivá, přičemž nabízí vynikající směs jemné genetiky.

Počátky rodičů pocházejí z Afghánistánu s menšími příměsemi z Thajska a Mexika. Obvykle se doba květu pohybuje v době okolo 6 týdnů, ale občas se objeví určité fenotypy, které jsou připraveny ke sklizní za 8-9 týdnů. Obecně platí, že čím déle rostou, dokud nedosáhnou dospělosti, tím větší vliv na rostlinu bude mít sativy. Tyto rostliny ponesou výraznou příchuť původního modelu Master Kush, který v roce 1994 vyhrál HTCC. Rostlina má charakteristickou vůní i chuť a je docela snadná a všestranná s dobrým výnosem. Je to určitě dobrá volba pro všechny úrovně pěstitelů.

Kmen je vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování s dobrou odolností proti plísním. Venku bude třeba dobře podepřít dozrávající květiny; jinak mají tendenci převážit svůj kmen a zlomit se – obvykle dobré znamení pro ty, kteří si udělají čas. Celkově se jedná o vynikající odrůdu, kterou lze chovat všemi způsoby na všech médiích s vždy krásným výsledkem. Má zvláštní vůni, chuť a účinek, díky nimž je jedinečnou rostlinou téměř pro každou pěstitelskou zahradu.