• Apricot Candy Feminizovaná
  • apricot-candy-3-scaled
  • Apricot Candy Feminizovaná
  • Apricot Candy Feminizovaná
  • Apricot Candy Feminizovaná

Paradise Seeds

Apricot Candy Feminizovaná

635 1 720  vč. DPH

Apricot Candy Feminised je silný kmen s dominantní sativou vyšlechtěný z Dutch Dragon and Thin Mints GSC. Apricot Candy je stabilní.

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Dutch Dragon x Thin Mints GSC
Výnos
Vysoký

Apricot Candy Feminizovaná je silný kmen s dominantní sativou vyšlechtěný z Dutch Dragon a Thin Mints GSC. Apricot Candy je stabilní, jednotná odrůda se střední úrovní obtížnosti pěstování.

Rostliny Apricot Candy mají sativovou strukturu s vysokým stupněm roztažnosti, avšak na silných postranních větvích vyvíjejí velká, hustá poupata ve stylu indica. V době květu mohou pěstitelé očekávat atraktivní barvy – dominují červená, fialová a modrá. Obzvláště silné je pokrytí pryskyřicí.

Uvnitř dorůstají rostliny asi 100 cm. vysoká, trvá 65 dní, než kvete. Doporučuje se krátký vegetativní růst, jinak budou rostliny těžit ze školkování k omezení vertikálního růstu. Venku, v teplém středomořském klimatu, rostliny dosahují výšky až 300 cm. produkuje až 1000 g/rostlinu. Sklizeň je v polovině října v severních zeměpisných šířkách nebo v polovině dubna na jižní polokouli. Ve vyšších zeměpisných šířkách budou rostliny stále dobře růst, ale budou kratší s nižšími výnosy. Limity pěstování venku jsou 50° severně a jižně.

Karyofellen je dominantní terpen, který dodává ‘funky’ vůni po pečeném ovocném koláči. Chuť je sladká, ovocná a hladká s vanilkovým tónem.