Phoenix Seeds

Amnesia Express Auto Feminizovaná

1 355 11 260  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Original Skunk x Ruderalis
Výnos
Střední, Vysoký

Amnesia Express Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen kombinující Original Amnesii s kmenem Ruderalis. Původní Amnesia pochází z kombinace Skunku a Thai, která byla zkřížena s C99 a Jack Herer. Amnesia je držitelkou více ocenění, obsadila 1. místo v Cannabis Cupu 2004 a 1. místo v Sativa Cupu 2012.

Amnesia Express Auto Feminizovaná může být úspěšně pěstována uvnitř, venku i ve skleníku. Vizuálně je to nádherná rostlina se silnými, lesknoucími se, pryskyřičnými pupeny. Rostliny dorůstají výšky 100 – 120 cm a produkují velmi dobré výnosy. Doba květu je rychlá, pouhých 7 týdnů. Chuť a vůně srší citrusy.

Samonakvétací kmeny přeskakují vegetativní období růstu, takže celé vegetační období je mnohem rychlejší. To také znamená, že je lze pěstovat do mnohem kratší výšky, aniž by došlo k poškození statného výnosu. Ideální pro ty, kteří dávají přednost pěstování v interiéru nebo diskrétně na balkoně. Feminizovaná stránka kmene znamená, že pěstitelé se nemusí potýkat s otravnými samčími rostlinami.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.