Phoenix Seeds

OG Kush Feminizovaná

535 11 260  vč. DPH

1
3
5
10
100
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10, 100
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Original OG Kush
Výnos
Střední

OG Kush Feminizovaná je původem ze severní Kalifornie a je to celosvětově známý kmen pro svou extrémně specifickou vůní. Je nemožné porovnat OG s jiným existujícím kmenem. Je to něco, co by mohlo být směsí Pakistani Kush, Lemon Thai a Chemdawg, ale jeho skutečná genetická výbava není jistá. Nikdo si ani není jistý, co jeho název znamená, někteří věří, že je to Original Gangster, zatímco jiní věří, že to znamená Ocean Grown. Ať tak či onak, jedna věc, kterou víme, je, že OG Kush je sakra kmen. Všichni milovníci konopí všech vyznání a prostředí milují tuto divokou rostlinu. 

OG Kush Feminizovaná je kmen Indica / Sativa, který může být pěstován uvnitř, venku i ve skleníku. Rostliny dorůstají výšky 80 – 100 cm a produkují silné a pryskyřicí zalité pupeny. Vnitřní doba květu je asi 8 týdnů. Výnosy tohoto kmene jsou dobré. Věc, která tuto odrůdu skutečně odlišuje, je její vůně. Hutná, silná vůně s trochou sladkosti a špetkou, která to všechno završí. Tato konkrétní odrůda OG Kush je také feminizovaná, což znamená, že má obecně vyšší úroveň kvality a uniformity. Samčí rostliny mohou také během pěstování způsobit v plodině řadu problémů. Jejich odstranění z rovnice usnadňuje růst samičím rostlinám i pěstiteli. Má však určité specifické nutriční potřeby a při pěstování venku preferuje slunečné podnebí. Předpokládá se, že OG Kush byl poprvé pěstován v Kalifornii, což by vysvětlovalo jeho jméno. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.