Royal Queen Seeds

Lemon Shining Silver Haze Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Lemon Shining Silver Haze Feminizovaná je 75% Sativa kmen, který byl vyšlechtěn křížením Lemon Skunk a Amnesia Haze. Produkuje dobré výtěžky a má příjemně komplexní aroma a chuť.

Lemon Shining Silver Haze Feminizovaná je odrůda vhodná pro vnitřní i venkovní pěstování. Při pěstování v interiéru dorůstají rostliny do výšky mezi 80 – 140 cm, v závislosti na délce vegetativního růstového období. Venkovní rostliny dosahují výšky 130 – 170 cm. Vnitřní doba květu trvá 8 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá  v polovině října. Zralý pupeny tohoto kmene jsou velké, dlouhé a mají limetkově zelenou barvu s množstvím červených chloupků a jsou nabité trichomy. Vůně je opojnou směsí kyselosti, skunku, citrusů a paliva s čerstvými sladkými tóny. Tyto vlastnosti pronikají do patra s terpenovým limonenem a dodávají aspekt citron – cukr. Určitě aktivuje a stimuluje receptory chuti!

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Lemon Skunk x Amnesia Haze
Výnos
Střední, Vysoký