• Mix Auto Feminizovaná
  • Mix Auto Feminised Seeds
  • Mix Auto Feminised Seeds

Royal Queen Seeds

Mix Auto Feminizovaná

605 850  vč. DPH

3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Mixed Automatic Strains
Výnos
Střední

Mix Auto Feminizovaná je smíšené balení samonakvétacích kmenů od Royal Queen Seeds. Toto balení je k dispozici po třech nebo pěti semenech.

Samonakvétací vlastnost umožňuje pěstovat téměř kdekoli, uvnitř i venku. Semena budou kvést bez zkrácení světelného cyklu, což vyžadují fotoperiodické rostliny. Tyto kmeny mohou být dokonce ponechány v trvalém světle, aniž by to ovlivnilo nástup nebo pokračování kvetení. Poskytnutí více než 20 hodin světla za 24 hodin neposkytuje žádnou další výhodu.

Balení obsahují následující kmeny:
Balení 3 semen: 1 x Royal Kush Automatic (# 1), 1 x Diesel Automatic (# 2), 1 x Quick One (# 3).
Balení 5 semen: 1 x Royal Kush Automatic (# 1), 1 x Diesel Automatic (# 2), 1 x Quick One (# 3), 1 x Royal Jack Automatic (# 4), 1 x Royal Bluematic (# 5) ).

Všechny výše uvedené kmeny mají kompletní růstový cyklus méně než 10 týdnů od vyklíčení až po sklizeň. Doporučujeme zkontrolovat podrobnosti všech výše uvedených kmenů na stránce kategorie Royal Queen Seeds a přečíst si o každém z nich více informací.

Více informací o této špičkové semenné bance se dozvíte zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.