Upozorňujeme, že níže uvedené informace týkající se rostlin konopí jsou převzaté od dodavatele semínek. Pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3 %) je v České republice nelegální. Semínka jsou prodávána pouze ke sběratelským účelům.
Sensi #11 Feminizovaná (Blueberry x Afghani x Silver Haze) konopná semena Sensi Seeds. Rostlina s dominancí genotypu Sativa, která vznikla křížením Blueberry, Afghani a Silver Haze. Rostlina má ráda venkovní prostředí, protože preferuje sluníčko. Lze ji samozřejmě také pěstovat uvnitř. Vysoká odrůda s průměrnou kvetoucí dobou a vysokým výnosem. Roste cca 11 týdnů. Chuť je jemná, ovocná se zemitými tóny.
Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět. Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.