Strain Hunters Merchandise

Skunk Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Skunk Auto Feminizovaná konopná semena Strain Hunters. Odrůda vznikla křížením čistého Ruderalis se Skunkem. Výsledkem je mimořádně výkonná odrůda se samonakvétací genetikou. Produkce je vysoká, 80-100 gramů sušeného produktu na rostlinu. Rostlina je rozvětvená, se středními až velkými palicemi. Nejlepších výsledků rostlina dosahuje, když se udrží její výška mezi 90-120cm. Během prvních dvou týdnů růstu vytváří rostlina silné větve a svěží zeleň. Listy jsou tmavě zelené, silné a překrývají se. Sklizeň je za 9 týdnů. Vůně a chuť je velmi intenzivní s dominantní zemitou vůní s karamelem v pozadí.

Rostlina je robustní a vydrží teploty až 30 st. Celsia. Palice se pomalu tvoří již během prvních týdnů kvetení, na konci růstu dozrávají velmi rychle, což umožňuje pěstiteli výběr požadované zralosti. Efekt je intenzivní, dlouhodobý.

Je potřeba pamatovat, že konopí se nesmí ve většině zemí EU pěstovat, a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět. Více informací o této skvělé semenné bance naleznete zde.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Skunk x Ruderalis (feminised) : 60% indica - 30% sativa - 10% Ruderalis
Výnos
Vysoký