• Full Energy Regulérní

Tropical Seeds

Full Energy Regulérní

690 1 320  vč. DPH

5
10
Vyčistit

Kategorie produktu

| | |
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Old Afghan NLD short cut x Old Timers Haze green light cut
Výnos
Neuvedeno

Full Energy Regulérní je hybridní kmen 50/50 Indica / Sativa. Tento kmen byl vyvinut křížením Old Timer’s Haze a Old Afghan ‘s NLD kmene Tropical Seeds. Výsledek zobrazuje tendence k Sativě, s přidaným bonusem větších pupenů uvnitř i venku, přičemž má současně velkou stabilitu a odolnost vůči různým podmínkám a škůdcům.

Full Energy Regulérní vyvine sloupcovitou strukturu s hlavním stonkem a hlavou, když se pěstuje v menších květináčích. Pokud však získá dostatek kořenového prostoru, bude se z něj zázračně vyvíjet více rozvětvená rostlina s dlouhými pupeny. Bude se vší pravděpodobností vyžadovat podporu, aby nedošlo k odlomení větví. Vnitřní kvetení bude trvat déle než průměrných kmenů konopí a těmto rostlinám bude k dosažení plné dospělosti zapotřebí 12 – 14 týdnů. Výnosy jsou průměrné, i když větší vzorky s kořenovým prostorem budou mnohem lepšími výnosy. Po dosažení dospělosti se vůně stává výrazně citronovou.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.